Ertem Şener Beyaz TV’den istifa ettiğini duyurdu

2 Ekim 2020 Cuma

Ertem Şener Beyaz TV’den istifa ettiğini duyurdu

2013 yılından bu yana Beyaz TV’da spor müdürlüğü ve program sunuculuğu görevlerini üstlenen Ertem Şener kanaldan ‘kendi isteğiyle’ ayrıldığını duyurdu.

Osman Gökçek’in kanalı Beyaz TV’de 7 yıldır görev yapan Ertem Şener kanaldan ayrıldı. Hakkında önce kovulduğu iddiaları gündeme gelen Şener, “Ben istifa ettim” açıklamasında bulundu.

Odatv’de yer alan habere göre, çalışanların “Ertem Şener koronavirüs nedeniyle işe gelmiyor ve buranın spor müdürü gözüküyor ama Youtube’da ve TV8’de çalışıyor. Üstüne ona maaş veriyorsunuz bu adaletsizlik değil mi?” diyerek kanalın Genel Müdürü Gökçek’e rahatsızlıklarını dile getirdiği iddia edilmişti.

Uzun süredir devam eden bu durum bugün Beyaz TV’de bir ayrılıkla sonuçlandı ve 2013 yılından bu yana kanalda hem spor müdürlüğü, hem de program sunuculuğu yapan Şener’in “sözleşme şartlarına uymadığı” gerekçesiyle çıkışı verildi.

“KENDİ İSTEĞİMLE YOLLARIMI AYIRDIM”

Ünlü ekran yüzü odasındaki eşyaları toplayarak kanaldan ayrıldı. Ertem Şener Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Gördüğüm lüzum üzerine Beyaz Tv ile bugün kendi isteğimle yollarımı ayırdım. Beyaz Futbol ve Derin Futbol’a bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim. Sn. Osman Gökçek’e 9 yıldır gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerimi borç bilirim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Şener’le birlikte program yapan Ahmet Çakar’ın ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın, Şener’in kanaldan ayrılmasına ilişkin açıklama yapmamaları dikkat çekti.

Benzer Haberler