Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Erdoğan’ın yapamadığını Karabük Valisi yaptı

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan salgın günlerinde bile muhalefeti yok sayarken Karabük Valisi, iktidar-muhalefet ayırımı yapmadan siyasi partilerin il başkanlarını topladı, koronavirüs tedbirlerini anlatıp destek istedi.

Karabük Valisi Fuat Gürel, iktidar-muhalefet ayrımı yapmadan tüm siyasi partilerin il başkanları ile bir araya gelip koronavirüs salgını konusunda yapılan çalışmalar ile alınan tedbirleri anlattı. İl başkanları her türlü katkı için hazır olduklarını bildirdi.

Fatih Portakal hakkında Erdoğan’ın ardından bir suç duyurusu daha! 3 yıla kadar hapsi istendi

Sözcü’de yen alan habere göre, Karabük Polisevi’ndeki görüşmeye, AKP İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, İyi Parti İl Başkanı Kenan Karabacak, BBP İl Başkanı Dursun Kıraç, SP İl Başkanı Muhsin Çebi ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Bostancı katıldı.

Akşener: Zedeledikleri itibarı, Avrupa’ya yardım ederek toplamaya çalışıyorlar, aç karınların böyle hikâyelere karnı tok!

Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Jandarma Alay Komutanı Sefa Yılmaz ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı da görüşmede yer aldı. Yapılan çalışmalarla ilgili il başkanlarına bilgi veren ve destek isteyen Vali Gürel ‘’Tüm süreci beraber yürütmeliyiz, bir ve birlik olduğumuzda bu sıkıntıdan en az zararla çıkacağız” dedi. Vali Gürel şunları söyledi:

CHP infaz düzenlemesine şerh düştü: Anayasa’ya aykırı

SOSYAL MESAFEYE DİKKAT EDİLDİ, MASKE TAKILDI

Vali Fuat Gürel ve il başkanları, Karabük Polisevi’ndeki toplantıda maske taktı. Koltuklar arasında boşluk bırakıldı, kolonya ikram edildi. Toplantıda şunlar ifade edildi:

“Her parti temsilcisi de kendi tabanına bilgi versin, uyarsın. Devletimizin tüm kurumları, önlemleri en üst seviyeye çıkararak, seferberlik ruhuyla bu salgına karşı mücadelesini sürdürmekte. İnsanüstü ve fedakarca çalışmalarıyla bu mücadelenin en ön safında doktor, hemşire, sağlık çalışanlarımız var. Emniyet güçleri, belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız, memurlarımız, şoför, işçi ve tüm gönüllülerimize ve halkımıza da şükranlarımı sunuyorum.”

Çin’de bir ilk yaşandı! Salgının başlangıcından bu yana…

loading...