Döner bıçaklı kavganın görüntüleri ortaya çıktı

15 Mart 2021 Pazartesi

Esenyurt’ta iki grup arasında döner bıçaklı kavga çıktı. Döner bıçağı ile kolundan ve bacağından yaralanan kişi hastaneye kaldırılırken olay anına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi’nde geçtiğimiz cuma akşamı yabancı uyruklu iki grup arasında henüz sebebi bilinmeyen nedenlerden kavga çıktı.

Sözlü olarak başlayan tartışma kısa süre içinde yumruk yumruğa kavgaya dönüşürken, bazı kişiler döner bıçağı, sopa ve kemerlerle birbirine saldırdı. Kavgayı gören vatandaşlar, durumu polis ekiplerine bildirdi. Döner bıçağı ile kolundan ve bacağından yaralanan kişi, çevredekilerin yardımı ile hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri ise kavgayı ayırdı.

Kavgaya karışan 5 kişi ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. İfadesi alınan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

YAŞANANLAR CEP TELEFONU VE GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Kavga anları vatandaşların cep telefonu ve çevredeki dükkanların güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, sopa ile birbirlerine vuran kişiler, bir kişinin yere yatırılıp darp edildiği anlar ve bir grubun dükkanı basmaya çalıştığı anlar yer aldı.

YENİ ÇIKAN GÖRÜNTÜLER

Kavgaya ait yeni çıkan görüntülerde ise kavgaya karışanlardan bazılarının kalaslar ve uzun tahla parçalarıyla karşısındakilere vurdukları görülüyor

Benzer Haberler