CNN Türk ve DHA’nın genel müdürleri görevden alındı! Yeni isimler A Haber’den…

8 Ağustos 2019 Perşembe

CNN Türk ve DHA’nın genel müdürleri görevden alındı! Yeni isimler A Haber’den…

Demiören Medya’da gerçekleşen üst düzey atamalarda CNN Türk ve DHA’nın genel müdürleri görevden alındı. CNN Haber Müdürü Emel Okaygün de görevinden istifa etti. Göreve gelen yeni isimler, kuruma A Haber’den geçen isimler arasından atandı.

Grup bünyesinde bulunan kurumlarda yapılan yeni görevlendirmeler çalışanlara yapılan bir açıklamayla duyurulurdu. Demirören Medya’da gerçekleşen üst düzey atamalarda CNN Türk ve DHA’nın genel müdürleri görevden alındı. Haber kanalında Temmuz 2018’den bugüne kadar Haber Müdürlüğü görevinde bulunan Emel Okaygün ile yollar ayrıldı.

Demirören Medya Grup Yönetim Kurulu tarafından yapılan atamalar şöyle:

“Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Demirören Medya Grup şirketlerimizin ortak hedeflere beraberce ve sinerji yaratarak ulaşmasını temin etmek amacıyla Yönetim Kurulumuz aşağıdaki atama kararlarını almıştır.

Bu kapsamda;

-CNN Türk Genel Müdürü olarak görev yapan Sayın Bora Bayraktar ve Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü olarak görev yapan Sayın Salih Zeki Sarıdanişmet, “Demirören Medya Danışma Kurulu Üyesi”,

-CNN Türk Genel Yayın Koordinatörlüğü görevini sürdüren Sayın Murat Yancı, “CNN Türk Genel Müdürü”,

-CNN Türk Haber Koordinatörlüğü görevini sürdüren Sayın Kubilay Gülbek, “Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü”,

-Demirören Dijital ve Teknoloji Grubu İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sayın Elif Karacaoğlu, söz konusu görevinin yanı sıra eşzamanlı olarak “Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı”,

-Demirören TV Dijital Grup Direktörü Sayın Baha Uyar, hali hazırda sorumlu olduğu görev alanına cnnturk.com.tr’nin eklenmesi ile “Demirören TV Dijital Medya Genel Müdür Yardımcısı”,

-Demirören Dijital Grubu üst düzey yöneticilerimizden,

Sayın İlker Ergen, hurriyet.com.tr’den sorumlu “Dijital Medya Genel Müdür Yardımcısı”,

Sayın Seval Üçler, milliyet.com.tr’den sorumlu “Dijital Medya Genel Müdür Yardımcısı”,

Sayın Papatya Somer, posta.com.tr’den sorumlu “Dijital Medya Genel Müdür Yardımcısı”,

Sayın Efe Kavuşturan, fanatik.com.tr’den sorumlu “Dijital Medya Genel Müdür Yardımcısı”,

-Demirören Medya bünyesindeki tüm gazetelerin reklam satışından sorumlu olmak üzere Sayın Selim Gülmen, “Demirören Medya Gazete Reklam Satış Grup Başkanı” olarak atanmışlardır.

Bugün itibariyle geçerli olan atamaların tüm grubumuza hayırlı olmasını ve yeni görevlerine atanan çalışma arkadaşlarımızın başarılarının devamını dileriz.

Benzer Haberler