Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Serenay Sarıkaya’dan Ozan Güven iddialarına flaş cevap

Bir dönem aynı dizide rol alan Ozan Güven’in en yakın arkadaşı Cem Yılmaz’ın sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya platonik aşık olduğu iddia edilmişti. Yılmaz ve Sarıkaya çiftinin ise peş peşe yaşadıkları olaylardan dolayı ayrıldıkları öne sürülmüştü. Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Artık yeter” diyerek isyan etti.

Geçtiğimiz sene sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti, yaz başında Ege sahillerinde tatil yapmaya başladı. Evlenecekleri konuşulan çiftin ilişkilerini noktalama kararı aldıkları ileri sürüldü.

Ozan Güven tarafından darp edildiğini söyleyen Deniz Bulutsuz’un yeni fotoğrafları ortaya çıktı

İLİŞKİLERİ YIPRANDI

Uçankuş’un haberine göre: Çift Kuyucuk’ta gözlerden uzak sürdürdükleri tatillerinde ayrılık kararı aldı. İddialara göre bu beraberlik hem Cem’i hem de Serenay’ı fazlasıyla yıprattı. Ayrılık teklifinin Cem Yılmaz’dan geldiği ve Serenay Sarıkaya’nın bu teklife karşı çıkmadığı iddialar arasında.

CEM VE SERENAY’IN ARASINI OZAN MI AÇTI?

Şimdilerde eski sevgilisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle gündemden düşmeyen Ozan Güven’in en yakın arkadaşı Cem Yılmaz’ın sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya platonik olarak aşık olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Serenay ve Cem ilişkisi başladığında Ozan Güven ve Cem Yılmaz’ın arası açıldığı da çıkan iddiaları güçlendirdi.

Cem Yılmaz sonrasında Ozan Güven’le barışmıştı ama son yaşanan şiddet iddialarında Serenay Sarıkaya, Cem’in ortadan yaptığı açıklamalara sert tepki gösterdi. İlişkisinde gerginlikler yaşayan Sarıkaya, Yılmaz’ın bu açıklamasına iyice sinirlenince ikili arasında ipler koptuğu iddia edildi. Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından bu iddialarla ilgili paylaşımda bulundu.

SERENAY SONUNDA İSYAN ETTİ

Özel hayatıyla ilgili konularda hep sessiz kalan Sarıkaya, “Her şeyim ortada , bir gizemim yok, duruşum ortada, ne yaşadığım belli. Güzel olanı değil de kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter” dedi.

loading...