Canlı yayında ‘ahlaksız teklif’ gerilimi! Yayına ara verildi

21 Ekim 2021 Perşembe

Best Model 2021 yarışmasının organizatörlüğünü üstlenen Erkan Özerman’ın yarışmaya katılanlara  ahlaksız teklifte bulunduğu iddia edildi. Bu iddialar ile ilgili katıldığı programda konuşan  Erkan Özerman ile program sunucuları  Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı  arasında tartışma çıktı.

Best Model adaylarının da görüntülü olarak katıldığı  programda  Özerman: “Karşıma çıkardıklarınıza bakın. Utanın biraz ya… Gözümün içine baka baka yalan söylüyorsunuz. Lanet olsun ya. Kör değilsiniz, sağır değilsiniz cin gibi de akıllısınız. Yarışmayı kaybedenler olay yaratıyor. Yarışmayı yapmamam için organize oldular. Ne utanmaz insanlarsınız ya” dedi.

Utanmazsanız sözüne sinirlenen sunucular, “Bizim utanacak hiçbir şeyimiz yok Allah’a şükür. Bu iddialar yine olsun yine yayın yaparız” dedi. “Sus bir dakika” sözüne sinirlenen  sunucu Gülşen Yüksel Salt ise, “Beni böyle çocuk azarlar gibi azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle böyle konuşamazsınız. Hiçbir şekilde utandığımız, çekindiğimiz hiç bir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz” dedi.

Tartışma büyüyünce yayına ara verildi.

Best Model Türkiye yarışmacıları, gündem olan fotoğrafı anlattı

Benzer Haberler