Camdaki Kız dizisinde dikkat çeken ‘jinekolog’ detayı

21 Nisan 2021 Çarşamba

Camdaki Kız dizisinin 3. bölüm fragmanında yer alan ‘Jinekolog’ detayı dikkat çekti.

Kanal D’de yayınlanan ve merak edilen Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Sarsıcı olayların fitillerinin ateşleneceğinin habercisi olan fragmanda yer alan ‘jinekolog’ detayı da izleyicinin dikkatinden kaçmadı.

Öte yandan fragmanda Camdaki Kız dizisinin merak edilen Muzo karakterini de sevilen oyuncu Enis Arıkan’ın canlandırdığı ortaya çıktı.

CAMDAKİ KIZ’IN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Nalan ve ailesi, hafta sonunu geçirmek için Koroğlu’na ait lüks çiftliğe davet edilir. Birbirlerini ilk defa tanıyacak olan bu iki aile, karanlık sırlarını birbirlerinden saklamaya çalışırken, Nalan bir anda kendisini Rafet Koroğlu’nun hazırladığı bir sınavın içinde bulur.

Nalan ve Sedat, ailelerin de katıldığı sade bir törenle söz yüzüklerini takarlar. Koroğlu ailesini bir türlü içine sindiremeyen Feride’nin gerginliği, hızla girilen evlilik yolunda, iyice artar. Evlenene kadar Nalan’ı korumak için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’ye, geçmişten hiç beklenmedik bir ziyaretçi gelir… Adil ve Feride’nin o güne kadar sakladıkları büyük sır, karanlık bir gölge gibi yeniden hayatlarında belirmiştir.

Nalan ise bir peri masalında gibidir. Sedat tarafından, herkesten sakladığı özel dairesine davet edilen Nalan, Sedat’la ilgili öğrendikleri karşısında aşkının yanında durabilecek midir? Yoksa bu aşk masalı daha başlamadan bitecek midir?

Benzer Haberler