Beşiktaş’ta Önder Karaveli zirvesi!

16 Mart 2022 Çarşamba

Beşiktaş’ta Önder Karaveli zirvesi!

Beşiktaş yönetimi derbi mağlubiyeti sonrası toplandı toplantıda Teknik Direktör Önder Karaveli’nin takımdaki geleceği konuşuldu.

Fanatik’ten Orhan Yıldırım’ın haberine göre, Beşiktaş ’ta derbi mağlubiyeti sonrasında büyük bir hareket yaşandı. Karşılaşmayı Nef Stadı’nda takip eden Başkan Ahmet Nur Çebi, takımın ilk yarıyı 2-0 geride kapatması sonrasında stattan ayrılmıştı. 2-1 sona eren mücadelenin ardından yönetimle bir araya gelen Başkan’ın, yaptığı görüşme sonrasında 3 fikrin ön plana çıktığı öğrenildi. Teknik direktör Önder Karaveli’nin kadro tercihlerinden memnun olmayan yönetimin, ilk olarak alt yapı sorumlusu Mehmet Ekşi’nin kalan 9 maçlık bölümde takımı devralması fikrini ön plana çıkardığı kaydedildi.

Beşiktaş’tan Talisca için resmi açıklama!

ZİRVE DEVAM EDECEK

Siyah-Beyazlı idarecilerin ikinci olarak ise Mehmet Ekşi’yi sezon sonuna kadar takımın başına getirip Önder Karaveli’yi de yardımcısı olarak teknik kadroda tutmayı görüştüğü bildirildi. Son olarak idarecilerin, Önder Karaveli’ye cumartesi günü Hatayspor’la oynanacak maçta son bir şans verip sonrasında gelecek Milli arada teknik direktör operasyonunun yapılması fikrini tartıştığı ifade edildi. Saatler süren toplantıdan karar çıkmazken görüşmelerin devam edeceği belirtildi.

Benzer Haberler