Berna Laçin ile Gülben Ergen tartıştı: Sana hiç yakışmadı

1 Ağustos 2021 Pazar

Berna Laçin ile Gülben Ergen tartıştı: Sana hiç yakışmadı

Berna Laçin ile Gülben Ergen Twitter üzerinden tartıştı. Laçin’in paylaşımına yanıt veren Ergen, “Berna bu nasıl bir yorum, provake etmek sana hiç yakışmadı” diyerek tepki gösterdi.

Türkiye’de günlerdir devam eden yangınlara dair paylaşım yapan Laçin, “Yalıkavak’ta Ebru Gündeş programında ‘Yakarım Roma’yı da yakarım’ diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum’un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor . Distopik film olsa bu kadar olmaz !” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Gülben Ergen, “Berna bu nasıl bir yorum” dedi.

Gülben Ergen sözlerine şöyle devam etti:

“Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provake etmek sana hiç yakışmadı.”

Bodrum alev alev yanıyor!

Gülben Ergen’in sözlerine yanıt veren Laçin, “Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir mensubu olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum. Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim” yanıtını verdi.

 

Benzer Haberler