Atakan için ‘En güzel tedavi tecavüz’ diyen Üniversite görevlisi serbest!

26 Şubat 2020 Çarşamba

İnternette gündem olan ve ‘Filozof Atakan’ olarak tanınan 10 yaşındaki Atakan Kayalar hakkında sosyal medya hesabından yaptığı çirkin paylaşımlar nedeniyle gözaltına alınan Erkan Naldemirci, savcılıktaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sosyal medyada gündem olan ve ‘Filozof Atakan’ olarak tanınan 10 yaşındaki Atakan Kayalar hakkında sosyal medya hesabından çirkin paylaşımlar yapan Erkan Naldemirci hakkında soruşturma başlatıldı.

Atakan için ‘En güzel tedavi’ diyen görevli üniversiteden kovuldu… Savcılıktan ses yok

Sözcü’de yer alan habere göre, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “müstehcen yayınların yayımlanmasına aracılık etme” suçundan başlatılan soruşturma kapsamında bugün gözaltına alınan Erkan Naldemirci, Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne getirildi.

SUÇLAMALARI KABUL ETTİ

Savcılıktaki ifadesinin ardından adli kontrol talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen Naldemirci, haftanın 4 günü imza vermesi şartıyla adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Şüpheli Erkan Naldemirci’nin savcılıktaki ifadesinde suçlamaları kabul ettiği öğrenildi.

ÜNİVERSİTE İŞİNE SON VERMİŞTİ

Özyeğin Üniversitesi’nde ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci’nin, Atakan Kayalar hakkında yaptığı paylaşımın ardından üniversitedeki görevine son verilmişti.

Benzer Haberler