AKP MKYK Üyesi’nin yeğeni Resul Dindar’ı hedef aldı

16 Mayıs 2022 Pazartesi

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk‘ün yeğeni ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Lojistik İş Konseyi YK Üyesi Firdevs Külünk, Rize-Artvin Havalimanı’nın açılışında sahne alan Karadenizli sanatçı Resul Dindar’ın bir daha programlarında sahne almasını istemediğini ifade etti.

AKP MKYK Üyesi Metin Külünk’ün yeğeni Firdevs Külünk, Rize-Artvin Havalimanı’nın açılışında sahne alan Karadenizli sanatçı Resul Dindar hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Külünk, Dindar’ın AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etmediğini belirterek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na seslendi, “Rizeli vatandaşınız olarak bir daha bizim programlarımızda sahne almasını istemiyorum” dedi.

“SAHNEDE NE İŞİ VAR?”

“Dün Havalimanı açılışında, bir saat önce gittim, konserleri de dinledim. Resul Dindar ve Koliva sahne aldı. ‘Cumhurbaşkanımıza teşekkür edebilecekler mi?’ diye merakla konserin sonunu bekledim bekledim, Resul Dindar ağzına alamadı Cumhurbaşkanımızı, o zaman o sahnede ne işin var?” ifadeleriyle Karaismailoğlu’na seslenen Külünk, “Sayın Bakanım Cumhurbaşkanımıza teşekkür edemeyen bir insanı, (Resul Dindar) Rizeli vatandaşınız olarak bir daha bizim programlarımızda sahne almasını istemiyorum” notunu paylaştı.

AKP MKYK üyesinden AKP’li başkana: Dangalaklık, cins bir adam

Benzer Haberler