Türk Telekom’dan 2 GB bedava internet

16 Ocak 2021 Cumartesi

Büyük bir altyapıya sahip olan Türk Telekom , 2 GB bedava internet dağıtmaya karar verdi. Peki bu interneti nasıl alabilirsiniz?

Türkiye’de önemli bir figür olan Türk Telekom, 2 GB bedava internet ile kullanıcılarını mutlu etmek istiyor. Bu ücretsiz interneti almak çok zor değil. Hem sosyal medya platformlarının artış göstermesi hem de içeriklerin sayısının artması ile birlikte internete duyulan ihtiyaç fazlasıyla arttı.

Mobil üzerinden internet paketleri alan kişiler ne yazık ki çoğu kez bunun kendilerine yetmediğini söylüyor. Türk Telekom ise müşterilere şubelere gitmesini ya da telefonla görüşerek müşteri temsilcisini aramasını istemiyor. Bu şirket için ekstradan bir maliyet oluşturuyor.

Türk Telekom'dan 2 GB bedava internet

Masraflarını azaltmak isteyen Türk Telekom ve daha fazla internet kullanmak isteyen müşteriler ortak noktada buluştu. Şirket kendi online işlemler platformunu kullanan kişiler için bedava internet sözü verdi. Ona göre isteyen herkes ücretsiz bir şekilde internet hakkı kazanabilecek.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, online işlemler platformuna kredi kartını kaydeden kişiler 2 GB mobil internet kazanıyor. Bunun için ekstradan bir ücret alınmayacak. Türk Telekom daha fazla kişinin bu tür hizmetlerden yararlanmasını istiyor.

Online işlemler uygulaması kullanıldıkça şirketin yükü daha da azalmış oluyor. Mobil deneyimi zenginleştirmek isteyen kuruluş, hediye internet müjdesi ile önemli bir teşvik oluşturmak istiyor. Son dönemlerde bu tür online platformların sayısında artış yaşanıyordu ve kullanıcılar zaten memnundu.

Türk Telekom güvenli şehir inşasında öncü oluyor

Hem Türk Telekom hem de diğer şirketler bu tür hizmetlerin sayısını artırmak istiyor. Böylece kullanıcılar daha hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerini tamamlayabilecek. Eğer sizler de 2 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız online işlemler bölümüne kredi kartınızı kayıt etmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Haberler