TRT’de ‘soru’ tartışması çıktı, sunucu isyan etti

25 Temmuz 2022 Pazartesi

TRT Spor kanalında yayınlanan programda izleyicinin sorduğu bir soru tartışmaya neden oldu. Gelen soruya yorumcu Cem Dizdar’ın tepki göstermesi üzerine sunucu Serkan Yetkin neye uğradığını şaşırdı.

TRT 1’de yayınlanan Spor Manşet programında bir izleyicinin futbolcu Arda Güler’in, Jorge Jesus’un doğum gününde elini öpmesi ile ilgili sorusu üzerine gerginlik çıktı. Yorumcu Cem Dizdar gelen soruya,  “Merak edilen ne? Ne diyebilirim buna ya! Her şeye bir şey söylenir mi! Kim soruyor bunu, ‘Cem ağabey ne diyor?’ El öpmüyor muyuz!” Diyerek tepki gösterdi.

Dizdar’ın tepkisi üzerine şaşkınlık yaşayan Serkan Yetkin ise, “Gelenleri ben iletiyorum. Bazı izleyicilerimizde bana hakaretvari paylaşımlarda bulunuyorlar. Sanki ben kendim belirliyorum bunları. Bir sürü mesaj geliyor, açın bakın yani! Ne yapayım ben! Görmezden mi geleyim her şeyi? Yazıyor, izliyor ben de iletiyorum. Her soru mantıklı mı oluyor! Ne yapayım ağabey yani. Anlatalım ki anlasın mantıklı olup olmadığını. Konuşmazsak nasıl anlayacak” dedi.

Atatürk’ün heykellerine saldıranları öven isim TRT’de başkan yapıldı

Benzer Haberler