Tepkilerin odağındaki muhabir ‘Beren Saat’ videosunu ayrıntılı paylaştı: O sözü ben söylemedim

Yayın tarihi: 25 Haziran 2024 Salı 10:27 pm - Güncelleme: 25 Haziran 2024 Salı 11:02 pm

Ekol TV Muhabiri Uğur Kotan, Bodrum’da tatil yaparken görüntülenen ve bir muhabirin “Ben bu Beren’i yerim” sözlerinin tepki çeken videonun ayrıntılı halini paylaştı. Kotan sözün kendisine ait olmadığını belirtti.

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin Bodrum’da yaptığı tatilde kendilerini görüntüleyen bir basın mensubunun sözleri tepki çekti. Metrelerce uzaklıktan yaptığı zoom ile Beren Saat’i çeken muhabirlerin diyalogları da görüntülerde yer aldı. Görüntülerde bir muhabirin ‘Ben bu Beren’i yerim’ dediği duyuldu.

Ekol TV’den de yaşanan olaylar hakkında açıklama yapılarak söz konusu video hakkında inceleme başlatıldığını duyurdu.

‘BAHSİ GEÇEN SÖZÜ BENİM SÖYLEMEDİĞİM VİDEODA AÇIK’

Beren Saat haberini çeken Ekol TV magazin muhabiri Uğur Kotan da X hesabından açıklama yaparak videonun ayrıntılı halini paylaştı. Kotan “Bahsi geçen haberde söylenen sözü benim söylemediğimim paylaştığım videoda oldukça açıktır” ifadelerini kullandı.

Kotan şu açıklamayı yaptı: “İki gündür hakkımda yürütülen karalama kampanyasını sükunetle takip ediyorum. Bahsi geçen haberde söylenen sözü benim söylemediğim paylaştığım videoda oldukça açıktır. Ayıica söyleyen kişiyi de “sus lan” diyerek uyarıp söylediği sözlere dikkat etmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyorum… Bunların hepsi paylaştığım videoda kanıtlıdır.

İki gündür bunca haksız hakarete maruz kalmama rağmen ölü taklidi yapan ilgili kurumu ve muhabirini de şaşkınlıkla izliyorum. Olayın aslını araştırmadan hakkımda yapılan yalan yanlış tüm haberler ve yapılan hakaretlerle alakalı hukuki süreç başlatılacaktır. Saygılarımla Uğur Kotan.”

Beren Saat görüntülerine inceleme

 

Kaynak: HABER MERKEZİ