Felaketler 2021’de de bitmiyor! İşte tanınmış astroloğun yeni yıl kehaneti

Yayın tarihi: 25 Aralık 2020 Cuma 8:54 am - Güncelleme: 25 Aralık 2020 Cuma 9:14 am

Tanınmış isimlerin astrologluğunu yapan Kassandra 2021 ile ilgili yeni kehanetlerini açıkladı. Kassandra’ya göre koronavirüs salgını 2021’in son aylarında etkisini kaybetse de yeni hastalıklar ve salgınlar ortaya çıkacak. Türkiye’ye de değinen Kassandra 2021 yılında Türkiye’de büyük bir deprem beklediğini belirtti. Kassandra ayrıca İstanbul’da yaşanan su sorunuyla ilgli “İstanbulun tepesinde bomba patlayacak bunu yağmur bombası olarak görüyorum” dedi.

 

İstanbul başta olmak üzere susuzluğun özellikle büyükşehirlerde yine gündeme geleceğini belirten ünlülerin astroloğu Kassandra, “Susuzluk yine sorunlarımızın başında olacaktır. Su sıkıntısının üstesinden yine belediye gelecektir. Bu da yağmur bombasıyla olacak gibi gözüküyor. Kürem havada patlayan bombayı gösterdi. Ben de bunu yağmur bombasına yorumladım” diye konuştum.

Susuzluğun geçici de olsa bu şekilde çözüme kavuşacağını söyleyen Kassandra “İstanbul, İzmir bu sorunu en yakından hisseden şehirlerden. Beklenen yağışlar umulduğu kadar etkili olamayacak. Eskilerin tabiriyle toprağı ıslatıp, barajları doldurmayacak. Küremde ben İstanbul’un tepesinde bomba patlayacağını ve gökyüzünden sele neden olacak yağışları gördüm. Bunu da yağmur bombasına yorumladım. Aynı şey İzmir için de gerçekleşebilir” dedi.

2021’DE DEPREM
“Jüpiter-Satürn kavuşumuyla 2021 yılı boyunca oluşturacağı dik açılarına paralel olacak” diyen Kassandra “Yıldızlar da kürem de Türkiye’de 2021 yılı içinde deprem olacağını gösteriyor.

Bu deprem öyle küçük çapta olmayacak. 5,5 büyüklüğünün üstünde olacak. En az hasarla atmak tek temennim. Ama deprem korkusu hepimizi etkisi altına alacak” diye konuştu.

Kova burcunun sıfır derecesinde olacağını belirten astrolog Kassandra, “Bu 200 yıllık döngünün başlangıcıdır. 2021 yılının gelmesi korona virüsün birden yok olacağı anlamı taşımamalı.

“SALGIN BİTSE DE YENİ VİRÜSLER ORTAYA ÇIKACAK”

2021 yılında da koronavirüs etkisini devam ettirebilir. Yıldızlar bana 2021 yılının son aylarında koronavirüsün etkisini yitirebileceğini müjdeledi. Ama bu müjdeye sevinmem kursağımda kaldı. Çünkü 2021 yılında da can kayıplarına neden olan başka virüsler ortaya çıkabilir” dedi.

Ülkeler arasında krizlerin 2021 yılında da devam edeceğini belirten Kassandra, “Bir çok ülke arasında gerginlikler üst sınıra çıkacak gibi gözüküyor. Ama bu gözdağından öteye geçmeyecektir. Çünkü diğer ülkeler böyle bir kafa tutmanın savaşa dönüşmesine izin vermeyecektir.

Özellikle doğal kaynaklardan dolayı bazı ülkeler yine birbirlerine kuvvet gösterisi düzenleyebilir. Ama sonuç olarak bunlar ağız dalaşından öteye gitmez diye düşünüyorum” diye konuştu.