Taksiciler epilepsi nöbeti geçiren çocuğu almadı

31 Ağustos 2023 Perşembe

Aydın Kuşadası’nda taksiciler iddiaya göre denizden çıkan ve epilepsi nöbeti geçiren 3 yaşındaki çocuğu üstü ıslak diye almadı. Taksi durağı hakkında soruşturma başlatıldı.

Aydın’ın Kuşadası ilçesindeki Kadınlar Denizi’nde epilepsi hastası olan 3 yaşındaki M.D. denizde bir anda nöbet geçirdi. Anne H.D. (29) çocuğunu kucağına alıp taksi ile hastaneye götürmek istedi.

Bir taksiyi durduran çaresiz kadın, taksicinin “Burası başka bir durak önü, sizi alamam” cevabı ile karşılaştı. Durağa gelen ve yardım isteyen anne H.D., bu sefer taksicilerden iddiaya göre “Üstünüz ıslak ve sizi alamayız” cevabını aldı.

Aldığı cevapla şok olan anne, çaresizce kucağında çocuğu ile dakikalarca koşuşturdu. İlk durdurduğu taksici geri dönerek zor durumdaki anneyi “Sizi almadılarsa ben götüreyim hastaneye” dedi. Taksici, nöbet geçiren çocuğu ve annesini taksiye alarak hastaneye götürdü.

Tedavi altına alınan çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili aile taksi durağından şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

İşte meslek meslek zamlı memur maaşları

Prigojin’in ölmeden önceki son görüntüsü ortaya çıktı

Ebrar Karakurt’tan kendisini hedef alan Polonyalı Witkowska’ya yanıt