Survivor All Star yarışmacısının Sedat Peker’le fotoğrafları çıktı

2 Nisan 2022 Cumartesi

Survivor All Star yarışmacısının Sedat Peker’le fotoğrafları çıktı

Survivor All Star yarışmacısı Hikmet Tuğsuz’un suç örgütü lideri Sedat Peker‘le fotoğrafları ortaya çıktı. Tuğsuz sosyal medyada gündem oldu.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Survivor All Star’da Gönüllüler takımında mücadele eden güreş antrenörü Hikmet Tuğsuz’un suç örgütü lideri Sedat Peker’le fotoğrafları ortaya çıktı. Tuğsuz ve Peker’in fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

Cumhuriyet’in haberine göre, 2019 yılında Tuğsuz ile buluşan ve sosyal medya hesabından paylaşım yapan Peker, şu ifadeleri kullanmış:

“Üçüncü kez Kırkpınar Başpehlivanlığı’nı kazanan Ali Gürbüs kardeşim ile beraber başpehlivanımızın antrenman hocalığını yapan kamuoyunda Survivor Hikmet Tuğsuz olarak bilinen kardeşim ayrıca da Elmalı Güreşleri’nin Güreş Ağası Muharrem Akkardeşim Antalya ilinde olduğumu öğrenince ziyaretime gelerek bana şeref verdiler onur verdiler.”

TUĞSUZ 2016’DA GÖZALTINA ALINMIŞ

Zaman zaman yarışmadaki asabi halleriyle dikkat çeken Tuğsuz, 2016 yılında bir gece kulübüne iki gün üst üste yapılan silahlı saldırıda gözaltına alınmıştı. Hikmet Tuğsuz’un, antrenör ve milli güreşçilerin de bulunduğu 4’ü tutuklu 8 sanık hakkında ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.

Sedat Peker’in dahil olduğu suç örgütü davasında ara karar açıklandı

Benzer Haberler