Şüpheli şekilde ölen Kübra Ece’nin son görüntüsü ortaya çıktı

2 Şubat 2022 Çarşamba

Şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren Kübra Ece‘nin son görüntüleri ortaya çıktı. Ece’nin sevgilisiyle araca gittiği ancak kapıyı açamayınca tekrar binaya döndüğü görüldü.

Polis İstanbul Avcılar’da 4’üncü kat balkonundan düşerek yaşamını yitirdiği belirtilen Kübra Ece’nin son görüntülerine ulaştı. Bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına ait görüntülerde Kübra Ece’nin Mehmet Emre Ş.’nin evine sabaha karşı geldiği burada sevgilisi ile evinde konuk olan Brezilyalı bir kadın ve arkadaşını görünce tartışarak evden çıkıp aracına gittiği belirtildi.

Mehmet Emre Ş.’nin genç kızın arkasından gittiği aracın kapısının açılmaması üzerine Ece’nin eve döndüğü görüldü. Kol kola yürüyen Mehmet Emre Ş. ile güvenlik kamerası kayıt saatine göre saat 04.48’de görüntülenen Kübra Ece’nin kısa süre sonra 4’üncü kattan düştüğü anlaşıldı.

Bizim Köyün Kızları yarışmacısı Kübra Ece’nin yaşamına son verdiği iddia edildi

NE OLMUŞTU?

Olay, geçen 30 Ocak Pazar günü sabaha karşı saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Gümüşpala Mahallesi’ndeki bir binanın 4’üncü katından düşerek ağır yaralanan Kübra Ece, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak Kübra Ece hastanede hayatını kaybetti.  Polis,  30 yaşındaki Kübra Ece’nin ölüm nedeniyle ilgili inceleme yaptı.

Kübra Ece’nin, Mehmet Emre Ş. ve evde bulunan diğer kişilerle birlikte gece geç saatlere kadar oturdukları ancak ikilinin kıskançlık nedeniyle tartıştığı ileri sürüldü. Olay sırasında evde bulunan Mikail Ö., Hami A., Mehmet Emre Ş., Mahmut Emir Ş.,  Ayşe Ç., Muhammed Ali Ş. ve Brezilya doğumlu Luizia Marina R.C.’yi Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gözaltına alındı.

Küçükçekmece Cumuriyet Savcılığı tarafından cinayet mi intihar mı olduğu araştırılan olay ile ilgili gözaltına alınan biri yabancı uyruklu kadın ile Mehmet Emre Ş.’nin yanı sıra gözaltına alınan 5 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakılmıştı.

Kübra Ece’nin şüpheli ölümüyle ilgili gözaltına alınanlar serbest

 

 

 

Benzer Haberler