Söyledikleri tek tek çıktı! İşte kahin Baba Vanga’nın 2021 kehaneti

Yayın tarihi: 13 Aralık 2020 Pazar 5:28 pm - Güncelleme: 13 Aralık 2020 Pazar 5:28 pm

Kahin Baba Vanga, 2020’nin bitimine günler kala yeniden gündeme geldi. 2020’nin kabusu koronavirüs salgınını bilen Baba Vanga’nın 2021 için kehanetleri merak konusu oldu. Vanga’nın 2021 ile ilgili tek bir kehaneti ortaya çıktı; Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma olacak.

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911’de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.

Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağ’ın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu. Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı.

16 yaşındayken yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga’nın kehanetlerinin bazılarının gerçekleşmesi üzerine insanlar ünlü kahinin 2021 kehanetlerini araştırmaya başladı.

Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga’nın koronavirüsü bildiğini yazdı.

Sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, “Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, korona hepimizin üzerinde olacak’ demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü korona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya’nın ülke dışında hakimiyeti geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya’nın gönderimini söylemek istediğin sandım. Sadece durumu şimdi anladım. ” dedi.

İşte 2021 ve sonraki 12 yıl için Baba Vanga’nın öngörüsü;

  • 2021- Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor
  • 2025 – Avrupa’da hala çok düşük bir nüfus var
  • 2028 – Yeni bir enerji keşfediliyor. Dünya’da açlık azalıyor. Venüs’e insanlı araç gönderiliyor
  • 2033 – Kutuplardaki buzullar eriyor. Okyanusların su seviyesi yükseliyor
  • 2043 – Dünya ekonomisi düzeliyor. Müslümanlar Avrupa’ya egemen oluyor