Ünlü Astrolog Sezen Tatlı’dan İstanbul depremi ile ilgili flaş açıklama: 1 Kasım’a dikkat

2 Ekim 2019 Çarşamba

Ünlü Astrolog Sezen Tatlı, İstanbul depremi ile ilgili açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da 5.8 büyüklüğünde meydana gelen depremden sonra İstanbulluları korku sardı. Özellikle 1999 yılında ki büyük deprem felaketinden sonra, deprem konusunda korkular dinmiyor. Bir çok uzmanın yaptığı açıklamada, İstanbul’da 99 yılının Ağustos ayında meydana gelen depreme benzer büyüklükte bir deprem meydana geleceği konuşuluyor.

Medyafaresi.com’dan Belemir Çelebi’nin haberine göre; Ünlü Astrolog Sezen Tatlı, bir çok konu ile ilgili yaptığı öngörülere yankı uyandırmaya devam ediyor. Son günlerde konuşulan deprem ile ilgili, Astrolog Sezen Tatlı  açıklamada bulundu.

Bu detayları ilk kez okuyacaksınız! Nadiran’ın ölümüyle gündeme gelen Şirin Ünal hakkında Ankara’yı sallayan iddia

İşte o açıklama..

‘Son dönemlerde ard arda yaşanan sarsıntılar hepimize deprem korkusunu tekrarlattı. Deprem konusunda bizleri neler beklediğini değerlendirdim. Ülke olarak 1999 yılının Ağustos ayında yaşanan deprem felaketi bizlere zorlu sınav yaşattı.

Böyle bir depremin tekrar yaşanmamasını ümit ediyorum. Deprem olasılığını ve ülkemizi tekrar felakete götürebilecek bir durum var mı diye değerlendirdiğimde, özellikle 99 yılında yaşanan büyük deprem felaketi kadar büyük bir deprem beklemiyorum.

Fakat çok büyük bir deprem olmasada, 3 Ekim’e kadar sarsıntılar meydana gelebilir. Ayrıca 1 Kasım gününe dikkat etmemiz gerektiğini ve o gün sarstıntıların olabileceğini söylemek istiyorum. Bu süreçleri atlatırsak, deprem kaygısından kurtulabileceğimizi öngörmekteyim.

Deprem hepimiz psikolojik olarak sarstı. Kötücül gezegenlerin toprak burcunda olması, en devrilmez yapıları bile kökünden söküp atabilecek güçte. Deprem denildiğinde akıllarımız 99 yılına gidiyor ve otomatik olarak felakete sürükleyecek depremler bekliyoruz. Tabi ki her olası durumlara hazırlıklı olmak gerek ama sarsıntılar devam etsede, 99 yılına benzer bir deprem öngörmüyorum.’

Benzer Haberler