Cem Yılmaz ‘ Serenay ile evlendik’ dedi magazin dünyası karıştı

21 Şubat 2020 Cuma

Cem Yılmaz, hakkında çıkan evlilik iddialarıyla ilgili, açıklama yaptı. Defne Samyeli ile yollarını ayırdıktan sonra kendisinden 18 yaş küçük olan Serenay Sarıkaya’yla aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz, hakkında çıkan evlilik haberleriyle ilgili ilk kez konuştu.

“DOĞRU, EVLENDİM”

Serenay Sarıkaya ile yaz aylarında nikah masasına oturacağı iddia edilen Cem Yılmaz, muhabirin Serenay Sarıkaya ile ilgili evlilik sorusuna “Doğru, evlendim” diyerek espri yaptı

“BABA OLMAK İÇİN EVLENECEK”

2. Sayfa programının sunucularına ulaşan biri Cem Yılmaz’ın ikinci kez baba olmak istediğini bu sebepten dolayı da Serenay Sarıkaya ile yıldırım nikahı kıyacağını söylemişti.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’dan flaş karar

DEFNE İÇİ BİR ŞEY SÖYLEMEDİ

Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli, çiftin ilişkilerinin ortaya çıkmasıyla “Ekim ayında  üçüncü şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün” demişti.

Eski sevgilisi Defne Samyeli’nin ihaneti kabul ederek “Konduramadım” demesi üzerine konuşan Cem Yılmaz, “Hiç bir şey söylemeyeceğim. Hiç gönderme yapmadım” dedi.

“KEREM BEY’İ ÇOK SEVİYORUM”

Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Kerem Bursin’in kendilerine mutluluklar dilediği hatırlatılan Yılmaz, bu konu hakkında da “Kerem Bey’i de çok seviyorum hiç ona da gönderme yapmadım” açıklamasını yaptı.

Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Kerem Bürsin’e gönderme

CEM’İN EVİNE GİTMİŞTİ

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam Cem Yılmaz’ın evine gitmişti. Ertesi gün aracında görüntülenen Sarıkaya, muhabirlerin ısrarlı sorularını yanıtsız bırakmıştı.

Benzer Haberler