Serdar Ortaç evini kaybetti

18 Haziran 2021 Cuma

Serdar Ortaç evini kaybetti

Kumar zaafı olan şarkıcı Şarkıcı Serdar Ortaç, evine haciz konulduğunu açıkladı. Ortaç, “Sarıyer Belediyesi’ne 25 bin lira, eski eşim Chloe‘ye 600 bin lira borcum var” diyerek eski eşi Chloe Loughnan’ın kendisine dava açtığını belirtmişti.

Sevgilisi Seçil Gür ile ayrıldıklarını söyleyen Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan’ın da kendisine dava açtığı yönünde çıkan haberlere, “Eskiden sorun yaratmıyordu. Ama demek ki o da değişti. Eve haciz koydurdu. Artık parası neyse ödeyeceğiz. Chloe’nın parası bende kalmaz” dedi.

SERDAR ORTAÇ: KUMARDA KAYBETTİM

Ortaç, yakın dostu Mehmet Ali Erbil’in “Bütün telif haklarını sattı. Hayatının garantisiydi, emekli maaşıydı. Evinde kumar oynamak için sattı! Şimdi şarkıları nerede çalınsa, parası o sattığı adama gidiyor” sözlerinin hatırlatılması üzerine, “Onu parasızlıktan satmadım. 5 sene önce bestelerimin teliflerini takip etsin diye verdim. Kumar konusunda ise haklı. Kumarda çok para kaybettim” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Bebek’te görüntülenen Serdar Ortaç gaztecilere yaptığı açıklamada Sarıyer Belediyesi’ne 25 bin lira, eski eşim Chloe‘ye 600 bin lira borcum var. Sağlık olsun, ödeyeceğiz” diyerek sitem etti.

Benzer Haberler