Sedat Peker, Salim Şen’in ‘tweet’ini paylaşmıştı!

Yayın tarihi: 25 Ocak 2023 Çarşamba 12:43 am - Güncelleme: 25 Ocak 2023 Çarşamba 12:52 am

TELE1 ekranlarında Gökmen Karadağ’ın sunduğu “Açıkça” programının konuğu hukukçu Salim Şen, suç örgütü lideri Sedat Peker’in Twitter üzerinden tweet’ini ReTweet etmesiyle ilgili, “Diyor ki, ‘Evet tam da ben böyle düşünüyorum’ diyor. Bu yorumu retweet etmesinin başka bir yorumu olamaz” dedi.

TELE1 ekranlarında yayınlanan ve gazeteci Gökmen Karadağ’ın hazırlayıp sunduğu Açıkça programının konuğu hukukçu Salim Şen, suç örgütü lideri Sedat Peker’in kendisinin paylaştığı bir tweeti retweet etmesiyle ilgili konuştu.

Sedat Peker TELE1’in haberini paylaştı

Şen, Peker’in “Sedat Peker bu yolla muhalefete bir mesaj gönderiyor, Dijital tecrit kaldırılmazsa seçimlere iki ay kala yayın yapamam, Bunun için çaba gösterin diyor…” mesajını önce retweet edip sonra retweetini çekmesiyle ilgili, “Bu ifadelerimin aslında kendi düşüncesi olduğunu söylüyor. Diyor ki, ‘Evet tam da ben böyle düşünüyorum’ diyor. Bu yorumu retweet etmesinin başka bir yorumu olamaz. Onayladığını söylüyor. Bu görüşün kendisinin de topluma vermek istediği mesaj olduğunu söylüyor” ifadelerini kullandı.