Sarışın kadın takıntısına çözüm: İhlas suresi okunmuş baklava

9 Şubat 2022 Çarşamba

Beyaz TV’de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında canlı yayına bağlanan bir seyirci eşi ile ilgili problemler yaşadığını söyledi. Bunun üzerine program konuğu Enerji ve İsim Analisti Önder Özcan’ın seyirciye tavsiye olarak “Eşinize İhlas suresi okunmuş baklava yedirin” demesi sosyal medyada gündem oldu.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programında program konuğu ile canlı yayına telefonla bağlanan seyirci arasında geçen bir diyalog sosyal medyada gündem oldu. Suzan isimli kadın bir seyirci canlı yayına telefonla bağlanarak eşi ile yaşadığı problemleri anlattı. Bunun üzerine Enerji ve İsim Analisti Önder Özcan isimli program konuğu Suzan Hanım’ın eşinde erken yaşta sarışın kadın takıntısı oluştuğunu söyledi.

Suzan Hanım’a tavsiyede bulunan Önder Özcan, “Eşinizin erken yaşlarda sarışın kadın takıntısı olmuş. Bunu takıntı haline getirdiği için kendisini bazı durumlarda geriye doğru çekiyor. Siz bunu aşmak için eşinize düzenli bir şekilde baklava yedireceksiniz. Ama baklavaya İhlas suresini okuyacaksınız” ifadelerini kullandı.

Güvenlik görevlisi kadın ölümden döndü

Benzer Haberler