Raporu 1 yıldır Erdoğan’ın önünde! 84 yaşındaki Çetin Doğan yeniden cezaevine gönderildi

Yayın tarihi: 22 Nisan 2024 Pazartesi 10:35 pm - Güncelleme: 22 Nisan 2024 Pazartesi 10:36 pm

Hastaneden taburcu edilen 84 yaşındaki emekli Orgeneral Çetin Doğan yeniden cezaevine gönderildi. Çetin Doğan’ın ‘Sürekli hastalık ve kocama’ raporu bir yıldır AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde imza bekliyor.

28 Şubat Davası nedeniyle tutuklu bulunan ve 1 Mart’ta hastaneye kaldırılan emekli Orgeneral Çetin Doğan, tedavisinin tamamlanmasının ardından bugün hastaneden taburcu edildi. Yeniden cezaevine gönderilen 84 yaşındaki Çetin Doğan’ın ‘Sürekli hastalık ve kocama’ raporu bir yıldır AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önünde imza bekliyor.

Hastanede yatan Çetin Doğan’ın odasına 5 jandarma, iki de memur diktiler!

ÇETİN DOĞAN’DAN MESAJ VAR

Aytunç Erkin de sosyal medya X hesabından Çetin Doğan’ın mesajını paylaştı. Doğan, hastaneden cezaevine giderken gönderdiği mesajında şunları belirtti:

“Güzel yurdumun her köşesinden, her kesiminden bana destek ve güç veren yiğit yurttaşlarım; sizlere askerce en veciz teşekkür olan ‘Sağ olun!’ diyorum. Artık vakit ülkemizde yaşanan bütün haksızlık, hukuksuzluk, yokluk ve yoksulluğa ve de yolsuzluklara savaş açıp ülkemizde aydınlık yarınlar için taşıdığımız umutları yeşertenlere destek ve güç vermek zamanıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu laik, demokratik, sosyal hukuk devleti Cumhuriyetimizin sevdalılarına gönül dolusu sevgi ve saygılar, esenlikler dilerim.”

Erkin, Doğan’ın eşi Nilgün Doğan’ın mesajını da paylaştı. Nilgün Doğan’ın mesajı şöyle:

Kaynak: TELE1