Rabia Naz soruşturmasında şoke eden gelişme… Müge Anlı tüm gerçekleri biliyor mu?

25 Kasım 2019 Pazartesi

Rabia Naz soruşturmasında şoke eden gelişme… Müge Anlı tüm gerçekleri biliyor mu?

Şaban Vatan, “Ben daha sonra Müge Anlı hanımla irtibata geçtim. İtiraf etti. Biz bir baskıya maruz kaldık ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz dedi” diye konuştu.

 

Rabia Naz Vatan, 13 Nisan 2018’de, Eynesil’e bağlı Gümüşçay Mahallesi’ndeki evlerinin önünde yaralı bulunmuş olay yerine gelen sağlık ekibince hastaneye kaldırılan Rabia, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamamıştı.

‘Rabia Naz soruşturmasında DNA sonuçlarında yeni bir oyun oynanıyor’

12 yaşındaki Rabia’nın ölümü geride yaslı bir aile ve bilinmezlerle dolu soru işaretleri bıraktı. Acılı baba Şaban Vatan, Yurt gazetesinden Muzaffer Susamış’a konuştu.

Rabia Naz olayında Müge Anlı ve ekibinin olayı çözdük diyerek kendisine müjde verdiklerini belirten baba Şaban Vatan, “Şaban abi biz bu olayı çözdük dediler. Sonra bir telefon geldi. Görüştüğüm kişinin yüzü asıktı, ne olduysa apar topar geri döndüler. Müge Anlı bana, biz baskıya maruz kaldık. ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz açıklaması yaptı” dedi.

“ATV’NİN EN ÜSTÜNDEN TELEFON GELDİ, BİNLERCE KİŞİNİN TEPKİSİ OLDUĞU HALDE BİR ŞEY YAPAMIYORUZ DEDİ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak tarafından yönetilen ATV’yi hedef alan Şaban Vatan, ATV ekibinin savcılıkla iletişime geçtiği yönünde yalan söylediğini iddia etti. Vatan, “Savcı bana Müge Anlı’yla falan hiçbir şekilde bağlantı kurmadık, zaten dosya şüpheli ölüm dedi. Neden yalan konuştunuz? Ben daha sonra Müge Anlı hanımla irtibata geçtim. İtiraf etti. Biz bir baskıya maruz kaldık ATV’nin en üstünden telefon geldi, binlerce kişinin tepkisi olduğu halde bir şey yapamıyoruz dedi” diye konuştu.

Benzer Haberler