Sedat Peker’in elinde bir başka medya patronuna ait görüntüler de var iddiası

29 Haziran 2022 Çarşamba

Suç örgütü lideri Sedat Peker yeniden paylaşımlarına başladı. Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, iktidara yakın gazetecilerin Sedat Peker’le ilgili üç söylentiyi konuştuklarını yazdı.

Sedat Peker’in sosyal medyada yaptığı paylaşımların yankıları sürerken Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Pehlivan yeni bir iddia ortaya attı. “Duydum ki iktidara yakın gazeteciler birkaç gündür aralarında şu üç söylentiyi yayıyor” diyen Pehlivan söz konu söylentileri şöyle sıraladı:

“Sedat Peker’in elinde bir başka medya patronuna ait görüntüler de varmış. İçeriğinin bilinmediği o görüntülerin seçim yaklaştığında paylaşılması bekleniyormuş. Sedat Peker için ‘Blöf yapıyor, elinde bir şey yok’ diyen Cem Küçük, bu iddiasını bir AVM’de yemek yerken söylemiş. Küçük’ün İstanbul’da dediğini duyan birileri Dubai’deki Peker’e anlatmış. Peker’in yeni paylaşımları da bunun üzerine gerçekleşmiş. Sedat Peker Twitter’da yaptığı hamlelerle aslında medyadaki Süleyman Soylu’ya yakın insanları sistemin dışına atmaya çalışıyormuş.”

Uğur Dündar hakkında ‘pes’ dedirten Sedat Peker davası! Hapis isteniyor

Benzer Haberler