Özcan Deniz ayrıldığı eşiyle yeniden evleniyor

5 Mayıs 2020 Salı

Özcan Deniz ayrıldığı eşiyle yeniden evleniyor

Özcan Deniz ve ayrıldığı eşi Feyza Aktan ile ikinci kez nikah masasına oturuyor. Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre karantina günlerini birlikte geçiren Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, 2018 yılında evlendiği ve yaklaşık 15 ay evli kaldığı oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Birbirlerine yakın evlerde oturan Özcan Deniz ile Feyza Aktan karantina günlerini oğullarıyla birlikte Özcan Deniz’in evinde geçiriyorlar.

Aslı Enver’den ‘Özcan Deniz’in evliliğini bitirdi’ iddialarına yanıt

Oğlu Kuzey’in doğum günü olan 30 Nisan’da Feyza Aktan’a ikinci kez evlilik teklifi ettiği belirtilen Özcan Deniz’e eski eşinin cevabı ‘evet’ oldu. Karantina sürecinde sorunları aştığı iddia edilen Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın yakın zamanda yeniden nikah masasına oturacağı kaydedildi.

2018’DE EVLENMİŞLERDİ

Özcan Deniz’in 8 Mart paylaşımı sosyal medyayı ikiye böldü

Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 2018 yılında evlenmiş ve kısa bir süre sonra da oğulları Kuzey dünyaya gelmişti.

Evliliklerinde sorunlar yaşayan Özcan Deniz ile Feyza Aktan kısa bir süre sonra boşanmıştı.

Çağlayan Adliyesi’nde görülen dava 15 dakikada bitmişti. Feyza Aktan ile anlaşma yoluna giden Deniz eski eşine 12 bin 500 lira nafaka, 2 ev ve bir araba vermişti.

Özcan Deniz, 2018 yılında evlendiği ve yaklaşık 15 ay evli kaldığı oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Benzer Haberler