Niran Ünsal hastaneye kaldırıldı

2 Mayıs 2022 Pazartesi

Niran Ünsal hastaneye kaldırıldı

Şarkıcı Niran Ünsal, ameliyat masasına yattı. Geçtiğimiz yıl böbreğindeki iltihaplanma nedeniyle hastaneye kaldırılan Ünsal’ın bu kez de safra kesesinde sorun olduğu anlaşıldı. Şarkıcı sosyal medyada yaptığı paylaşımla takipçilerine bilgi verdi.

Niran Ünsal sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri takipçileri ile paylaştı. Geçtiğimiz günlerde ameliyat masasına yatan Niran Ünsal, sağ kaburgasının altında başlayan şiddetli ağrı sebebiyle tekrar operasyon geçirdi.

“ACİL AMELİYATA ALINDIM”

Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşım yapan Niran Ünsal, ameliyathaneden çıkarken çekilen videosunu paylaştı.

Ünlü şarkıcı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Arkadaşlar 23 Nisan’da sağ kaburgamın altında başlayan şiddetli bir ağrı beni ameliyata kadar sürükledi. Yaklaşık üç gün çektiğim ağrı ateşlenmeme de sebep oldu ve ağrının dayanılmaz hale gelmesi ile sonunda hastaneye gittim. Kan tahlillerim ultrason ve diğer tetkikler yapıldı. Safra kesesinin yoğun iltihaplanması, balon gibi şişmesi ayrıca safra kesesinin kanalında taş ve çamur olması sebebi ile doktorum tarafından acil ameliyata alındım.”

“Ayrıca bugün sağlık durumunun daha iyi olduğunu dile getiren Ünsal, “Bu süreçte özelden yazan mesaj atan, telefonla arayan geçmiş olsun dileklerini ileten tanıdığım ve tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun…”

Şarkıcı Niran Ünsal da seçimlerde aday

 

Benzer Haberler