Nesrin Cavadzade, komşularıyla kavga ettiği iddialarını yalanladı

18 Nisan 2023 Salı

Oyuncu Nesrin Cavadzade, 15 kediyi apartmanın içinde besleyince komşularıyla sözlü tartışma yaşadığı iddialarını yalanladı. Oyuncu, Instagram’da yaptığı açıklamada “Kimseyle kavga etmedim” dedi.

Apartmanın içinde 15 kediyi beslediği için komşularıyla kavga ettiği iddia edilen oyuncu Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Kimseyle kavga etmedim” dedi.

Nesrin Cavadzade paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Hakkımda çıkan haberler tamamen asılsızdır. Apartman içinde beslediğim kedi sayısı sıfırdır. Site bahçesinde komşularımla bütün hayvanlara duyarlı davranıyoruz, sadece kedilere değil. Zaten insana yakışan da budur.

Geçen hafta beslediğimiz kedilerden birinin başına çok kötü bir şey geldi. İçimizden birileri onu alakasız bir semtte ölüme terk etti, biz de yoğun çabalar sonunda onu bulduk ve sahiplendirdik.

Kimse ile kavga etmedim fakat çocuk ve hayvan istismarı, kötü muamele karşısında her zaman tereddütsüz bir şekilde pozisyon alacağımı saygıyla bilgilerinize sunmak isterim. Herkese güzel günler diliyorum.”

Nesrin Cavadzade: Sürekli endişeleniyorum