Nesrin Cavadzade: Sürekli endişeleniyorum

Yayın tarihi: 19 Mart 2023 Pazar 6:50 pm - Güncelleme: 19 Mart 2023 Pazar 6:52 pm

Oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Mücevher Fuarı’nda görüntülendi. Muhabirlerle bir araya gelen ünlü isim, 6 Şubat’ta Türkiye’ye felaketi yaşatan 7.7 ve 7.6’lık iki büyük depremle ilgili konuşan oyuncu sürekli endişe duyduğunu belirtti.

Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz sene aralık ayında ünlü bir mücevher markası ile işbirliğini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği lansmanla duyurmuştu.

CNNTürk’te yer alan habere göre, 40 yaşındaki ünlü isim, son olarak yüzü olduğu markanın Mücevher Fuarı’ndaki standını ziyaret etti. Oyuncu, gazetecilerle bir araya gelmeyi de ihmal etmedi. 6 Şubat’ta meydana gelen ve tüm Türkiye’yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili konuşan Cavadzade, “Biz çok güçlü bir ülkeyiz. Nasıl kenetlendiğimizi bütün dünyaya gösterdik. Karanlık günleri birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

“Olabilecek İstanbul depremiyle alakalı endişe içerisindeyim” diyen oyuncu, ” Ama bu kendim için değil, ailem için. Umarım kalıcı çözümler atabiliriz” dedi ve ekledi: Geçen günlerde Kadıköy’de yerin üç kat altında bir tiyatro oyununa gittim. İnanın aklıma sadece deprem geldi. Artık sürekli endişe duyuyorum.

Şarkıcı Fatma Turgut deprem korkusuyla İstanbul’u terk etti