MSB acı haberi duyurdu: 2 asker daha şehit oldu

11 Ekim 2019 Cuma

MSB acı haberi duyurdu: 2 asker daha şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı Harekât bölgesindeki üs bölgesine PKK/YPG tarafından yapılan havan saldırısında 2 askerin şehit olduğunu açıkladı. Son açıklanan şehit sayısı ile beraber MSB’nin duyurduğu şehit sayısı 5’e yükseldi.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, “Zeytin Dalı Harekât bölgesindeki bir üs bölgemize 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlerce yapılan havan saldırısında 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Harekatta 3. gün! 3 asker şehit 2 asker yaralı… Suruç ve Nusaybin’de havan saldırısı: Ölü ve yaralılar var

BAKAN AKAR’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Zeytin Dalı Harekat bölgesindeki üs bölgesine PKK/YPG tarafından yapılan havan saldırısında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Abdulhamit Bilgen ve Piyade Uzman Onbaşı Yunus Mermer için başsağlığı mesajı yayımladı. Bakanlığın Twitter hesabından paylaşılan mesajda Bakan Akar, “Silah arkadaşlarımız, 11 Ekim 2019 tarihinde Zeytin Dalı Harekât bölgesindeki bir üs bölgemize 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlerce yapılan havan saldırısında şehit olmuşlardır. Kahraman şehitlerimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim” dedi.

İŞTE MSB’DEN PAYLAŞILAN ŞEHİT HABERLERİ:

 

 

 

Benzer Haberler