MHP’li Çiçek, Mahsun Kırmızıgül’ü hedef gösterdi

4 Mayıs 2020 Pazartesi

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için paylaşım yapan sanatçı Mahsun Kırmızıgül’e tepki göstererek, “Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın” ifadesini kullandı.

Yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için Twitter hesabından paylaşımda bulununca MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek’in hedefi oldu.

Ölüm tehditleri havada uçuşuyor

Kırmızıgül yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Twitter hesaplarını etiketleyerek “Elindeki silah değil bir enstrüman. 1985 yılından beri müzik yapan Gurp Yorum”un talepleri karşılanmalı. Müzik susmamalı. İbrahim Gökçek ölmesin yaşasın” diye yazdı.

‘HERKES ALLAH İÇİN ORUÇ TUTARKEN…’

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı ve Türkgün yazarı Yıldıray Çiçek, Mahsun Kırmızıgül’ün İbrahim Gökçek için yaptığı çağrıya tepki gösterdi. Twitter hesabından açıklama yapan Çiçek Kırmızıgül’e şunları söyledi: “Herkes Ramazan ayında Allah için oruç tutarken, terör örgütü mensubu bu kişi niçin DHKP-C terör örgütü için ölüm oruçu tutuyor sahte Mahsun?”

Çiçek paylaşımının devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Siciline bakarsan elinin sadece enstrüman tutmadığını anlarsın. Gerçi anlamadan sahip çıkacak değilsin. Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın.”

Benzer Haberler