Mesut Özil’in menajeri: O bir Fenerbahçeli

12 Ocak 2021 Salı

Mesut Özil’in menajeri: O bir Fenerbahçeli

Fenerbahçe’ye transferi son günlerde gündem olan Mesut Özil’in menajeri ve avukatı Dr. Erkut Söğüt, transferle alakalı önemli açıklamalar yaptı. Söğüt, Mesut Özil’in koyu bir Fenerbahçeli olduğunu ve “bir gün Fenerbahçe’de oynayacağım” dediğini aktarırken transferde son durum hakkında bilgi verdi.

Fenerbahçe ile adı son günlerde çok anılan Mesut Özil’in menajeri ve avukatı Dr. Erkut Söğüt, beIN Sport ekranlarında transferdeki son durum hakkında önemli açıklamalar yaptı. Söğüt, “Mesut Özil, Almanya’dan geldi ve karantina süreci devam ediyor. Bir iki gün içinde o süre dolacak. Sözleşme bitimine 6 ay kaldığı için istediği kulüple görüşebilir. Bunu Arsenal kulübü de biliyor. İki tane seçenek var, ya Ocak ayında gideceğiz ya da sene sonunda gideceğiz” dedi.

Mesut Özil’in kadro dışı kalmasına rağmen A takımla idmanlara devam ettiğini söyleyen Menajer Söğüt,  ”Mesut’un eksikliği sadece maç. Onun dışı her şeye devam ediyor. Form durumunda hiçbir sorunu yok. Maç eksiğini de çok kısa süre içinde kapatır.

Mesut’un Fenerbahçeli olduğunu herkes biliyor zaten. Bunu her zaman söyler. Mesut sadece bir futbolcu değil, o bir Fenerbahçeli.

Mesut için çalışan 10 kişilik bir ekip var. Bu ekibin görev dağılımı var. Bizi sadece transfer yapıyor, komisyon alıyor diye görüyorlar ama öyle değil. Mesut bir çok yerde yardımlarda bulunuyor. Bende bunlara katılıyorum. Geçen sene üç farklı ülkeye gittim.

Biz Mesut’un marka kişiliğini oluşturduk. ‘M10’ markası için Amerika’dan bir tasarımcı ile anlaştık. Bir sene sürdü bunun oluşması. Futbolculuktan sonraki kariyerinde faydası olacak. Mesut oynamadığı halde 100 milyona yakın takipçisi var halen” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler