Messi’ye verilen Ballon d’Or ödülü Ronaldocu ünlü yayıncıyı çıldırttı

Yayın tarihi: 31 Ekim 2023 Salı 11:39 am - Güncelleme: 31 Ekim 2023 Salı 11:44 am

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo hayranı ünlü yayıncı IShowSpeed‘in Messi‘nin Ballon d’Or kazanmasına verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu.

Ronaldo hayranı olarak bilinen ünlü yayıncı IShowSpeed, gittiği her yerde verdiği tepkilerle çok konuşuluyor. Dünyanın en iyi futbolcularını belirleyen Ballon d’Or ödülü’nün, Paris’te düzenlenen törenine katılan IShowSpeed ödülün açıklandığı sıralarda verdiği tepki sosyal medyada gündem oldu.

YILIN EN İYİSİ MESSI OLDU

Inter Miami’nin Arjantinli yıldızı Lionel Messi, Ballon d’Or (Altın Top) ödülünü 8. defa kazandı. 36 yaşındaki futbolcunun bu ödülü kazanmasında, geçen yıl Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nı kazanması etkili oldu.

Ödül sonrası açıklamalar yapan Messi, ”Bir kere daha burada olmak ve bu ödülü kazanmak çok hoş. Dünya Kupası’nı kaldırmak hayalimdi. Böylesi bir kariyerimin olacağını hayal edemezdim” ifadelerini kullanırken, “Mbappe ve Haaland, bir gün Ballon d’Or kazanacak” dedi.

Cristiano Ronaldo’dan alkışlanacak hareket! Fas’daki depremzedelere otelini açtı

ÜNLÜ YAYINCI BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ

Ronaldo hayranlığıyla bilinen ünlü YouTuber ve Twitch yayıncısı IShowSpeed, Messi’nin Ballon d’Or kazanma anını kayda alırken, verdiği tepki çok konuşuldu. ”Ronaldo, Ronaldo” sözleriyle kazananı bekleyen Speed, Messi’nin Ballon d’Or’u kazandığını duyunca çılgın bir tepki verdi.

O anlar sosyal medyada çok konuşuldu.

Cristiano Ronaldo’ya kırbaç cezası istemi

Ballon d’Or 2023’te ödüller sahiplerini buldu!

Twitch yayıncısı Speed’den Atatürk’ü anlamayan Türk’e: Sen Türk olamazsın