Merdan Yanardağ: Ekrem İmamoğlu’na kumpas kurulacaktır

12 Mayıs 2022 Perşembe

TELE1 ekranlarında yayınlanan 18 Dakika programında konuşan Merdan Yanardağ, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında verilen hapis cezasını değerlendirdi.

TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, 18 Dakika programında  CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen hapis cezasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yanardağ, Kaftancıoğlu’na verilen cezanın bir operasyonun ilk adımı olduğunu söyleyerek, “Kaftancıoğlu’na verilen ceza AKP iktidarının Türkiye’yi faşizan ve totaliter bir rejimle yönettiği anlamına geliyor.  Kaftancıoğlu’nun hakkında verilen ceza bir projenin etabıdır. Ardından emin olun Ekrem İmamoğlu’na karşı bir kumpas kurulacaktır. Ardından Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik bir polis adliye operasyonu çekilebilir” dedi

“CHP İLE MUSTAFA KEMAL ARASINA MESAFE KOYMAYA ÇALIŞIYORLAR”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylunun sözlerini hatırlatan Yanardağ, “Seçimlere doğru giderken CHP ile Mustafa Kemal’in arasına bir mesafe koymaya, araya bir kama sokmaya çalışıyorlar.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Mustafa Kemal’in partisi olmadığını İsmet İnönü’nün partisi olduğunu, İsmet İnönü’nün de aslında darbeci olduğunu söylüyorlar. Menderesleri astırdığı gibi bir yalan üzerinden bir propagandaya başladılar zaten” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu: Canan’ın arkasında koca bir halk var!

Benzer Haberler