Mehmet Aslantuğ’un yeni sevgilisi Pınar Şipaloğlu aşklarını itiraf etti! “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir”

Yayın tarihi: 31 Ağustos 2023 Perşembe 9:37 am - Güncelleme: 31 Ağustos 2023 Perşembe 9:38 am

27 yıllık evliliklerini Arzum Onan ile mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ’un sevgilisi olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu sosyal medya hesabından “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir” ifadelerini kullandı.

Ünlü çift Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini 29 Mayıs sabahı ele ele girdikleri mahkeme salonundan ele el çıkarak sonlandırmış, haklarında çıkan iddialara verdikleri duygu yüklü cevaplarla da bir süre gündemden düşmemişti.

Arzum Onan’dan boşanan Mehmet Aslantuğ’dan duygulandıran paylaşım

“İHANET ETMEDİM”

Son olarak evliliklerinin ihanet nedeniyle sona erdiği yönündeki iddialara verdiği cevapla gündem olan oyuncu Aslantuğ, yaptığı açıklamada, ”Kolay olmadı. Acı çektim, üzüldüm, aylarca kelimeler bulmaya çalıştım. Çok zarif, çok asil, bir duyguyla bir muhatap ile 30 yıl geçirdim. Oraya saygım sonsuz. Ben oraya ihanet etmedim’’ dedi.

Oyuncu Aslantuğ’un hakkında çıkan ‘ihanet’ iddialarının ardından bu kez Pınar Şipaloğlu ile birlikte olduğu öne sürüldü. Şipaloğlu’nun Instagram hesabından yaptığı paylaşım ise iddiaları doğruladı.

MEHMET ASLANTUĞ, EVET EVET EVET”

Mehmet Aslantuğ ile birlikte olduğu iddia edilen Şipaloğlu, Instagram hesabından paylaştığı hikâyede, “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir! Sessizliğimin sebebi bir küçük ada meselesi… Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter” yazarak, kalp emojisi koyarak, birlikte olduğunu açıkladı.

Arzum Onan’ın terliğinin fiyatına emekli maaşı alan takipçisi isyan etti

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti el ele girdikleri adliyeden boşanarak çıktı