MasterChef Emre ile ilgili Acun iddiası

10 Kasım 2021 Çarşamba

MasterChef Emre ile ilgili Acun iddiası

MasterChef 2021 yarışmasından hasta olduğu için bilerek elendiği öne sürülen Emre Büber hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. İddiaya göre, yarışmacılarının özel durumlarına ve başarılarına kayıtsız kalmayan sunucu Acun Ilıcalı Emre Büber’e hayatının teklifini sundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’te 11.hafta elenen isim Emre Büber oldu. Parkinson hastalığı ortaya çıkan ve bile isteye yarışma esnasında elenen Emre Büber’in Avusturya biletini aldığı ve geri döneceği öğrenilmişti. MasterChef’in sevilen isimlerinden Emre Büber’in dönüş biletini Acun Ilıcalı’nın teklifinin iptal ettirdiği öne sürüldü.

PARKİNSON TEŞHİSİ KONULDU, ACUN DEVREYE GİRDİ

Avusturya’da büyüyen ancak aslen Konyalı olan Emre Büber gerek kişiliği, gerek mutfak bilgisi, gerek yaptığı yemekleriyle ‘ilk beşe girer’ denilen bir aşçıydı. Ünlü fenomen Ata Benli’den bu elenmeyle ilgili herkesi kahreden bir iddia geldi. Ata Benli’nin söylediğine göre Emre Büber’e ‘parkinson’ teşhisi konulmuştu. Emre’nin elenmesine gönlü razı olmayan Acun Ilıcalı, ona hayatının fırsatını sundu. Acun Ilıcalı, yarışmacıya Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde cömert bir iş teklifinde bulundu. Avusturya’ya dönmesine gerek kalmayan Emre, bundan böyle hem tedavisini devam ettirip hem de sevdiği işi yapabilecek.

‘Atatürk’ü özledim’ diyerek ağlayan çocuk duygulandırdı

Benzer Haberler