Konya’da ‘eski sevgili’ dehşeti! 4 çocuk annesi kadın hayatını kaybetti

Yayın tarihi: 24 Haziran 2024 Pazartesi 1:15 pm - Güncelleme: 24 Haziran 2024 Pazartesi 2:24 pm

Konya’da marketten ekmek alıp evine döndüğü sırada eski sevgilisi olduğu iddia edilen Arafa Yıldırım’ın silahlı saldırısına uğrayan 4 çocuk annesi Ümmü Döğer hayatını kaybetti. Döğer’i katlettikten sonra tabancasıyla kendisini vuran saldırgan da öldü.

Olay, Konya’nın Selçuklu ilçesine bağlı Nişantaşı Mahallesi Şahinağa Sokak’taki bir sitenin girişinde saat 10.00 sularında meydana geldi.

Ümmü Döğer isimli kadın, marketten ekmek alıp evine dönerken apartman girişinde Karayolları’nda çalışan eski sevgilisi Arafa Yıldırım ile karşılaştı. Yıldırım, yanındaki tabancayla Döğer’i vurdu. Yaralanan Döğer, kaçarak apartmana girdi. Bu sırada çevredekiler de Yıldırım’a ‘Dur yapma’ diye seslenerek engel olmaya çalıştı. Ancak Yıldırım, Ümmü Döğer’in peşinden gidip apartman içinde peş peşe ateş etti. Ardından apartmandan çıkan Arafa Yıldırım, bu kez tabancanın namlusunu kendi başına dayayıp, tetiği çekti. İhbar üzerine adrese, polis ve sağlık ekibi gönderildi. Sırtından, göğsünden ve başından yaralanan Ümmü Döğer, kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi.

KATİL DE ÖLDÜ

Öte yandan Konya Numune Hastanesi’ne sevk edilip ameliyata alınan Arafa Yıldırım da hayatını kaybettiği öğrenildi.

TikTok bahanesiyle yine kadın cinayeti!

 

Kaynak: DHA