Kehanetleri bir bir çıkıyor! Büyük depremi ve düşen uçağı üç gün önceden bildi

Yayın tarihi: 22 Temmuz 2020 Çarşamba 1:09 pm - Güncelleme: 22 Temmuz 2020 Çarşamba 1:09 pm

Astrolog Kassandra’nın, 3 gün önce kaleme aldığı yazısında belirttiği olaylar, bir bir gerçekleşti. Kassandra, “Uçak kazası gerçekleşecek, büyük deprem olacak” demişti. Kolombiya’da asker taşıyan bir helikopter dün radardan kayboldu. Bugün ise Alaska’da 7,8 şiddetinde deprem oldu.

Ünlülerin astroloğu Kassandra’nın, son yazısındaki kehanetleri aynen çıkmıştı. 3 gün önce kaleme aldığı yazısında Kassandra, orman yangınları hız kesmeden devam edeceğini belirtmişti.

Alaska’da 7.8 büyüklüğünde deprem! Tsunami alarmı verildi

Çanakkale merkeze bağlı Kemel Köyü’nde orman yangını çıktı. Bu ayın 20’sinde çıkan bu yangından sonra bir çok ilimizde de orman yangınları haber konusu oldu.

Ünlü astrolog, kabusların süreceğini belirterek bir uçak kazası yaşanacağını, ardından da şiddetli bir deprem olacağını ifade etmişti. Dün, Güney Amerika ülkesi Kolombiya’da içinde 6 mürettabat bulunan UH-60 Kara Şahin adlı askeri helikopter, Vaupes Bölgesi’nde radardan kayboldu. Amazon ormanları üzerinde iritbatın kesildiği helikopteri arama kurtarma çalışmaları halen devam ediyor.

Kassandra, tek teselli kaynağının Amerikan Federal Narkotik Dairesi’ne (DEA)’ya ait uçağın, Kolombiya’nın başkenti Bogota’daki El Dorado Uluslararası Havalimanı’nda gövdesi üzerine inerek kayması sonucu meydana gelen kazada can kaybı olmaması olduğunu belirtti.

Bugün ise Amerika’nın Alaska Yarımadası’nda yerel saatle akşam 22.12’de çok şiddetli bir deprem oldu.

Amerikan Jeolojik Araştırma Merkezi (USGS), 7.8 büyüklüğündeki depremin en yakın yerleşim noktası Perryville’e 98 kilometre uzaklıkta olduğunu bildirdi.