Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

İstismarcı ‘hoca’nın AKP’li Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı

Tecavüzcü Fatih Nurullah’ın AKP’li isimlerle bir çok fotoğafı çıkmıştı. Şimdi de İstanbul’da “Cinci Hoca” olarak bilinen ve kadınlara cinsel istismarda bulunan Burhan Dalgalı’nın AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı.

İstanbul’da kendisini hoca olarak tanıttığı kadınlara evliliklerini kurtarma vaadiyle dolandırdığı iddia edilen Burhan Dalgalı’nın AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Tacizci ‘hoca’nın ifadesi ortaya çıktı

Dalgalı’nın 2018-19 yıllarında Esenler belediyesi Park ve Bahçeler bölümünde çalıştığı, bir süre Esenler bölge parkı mescidinde belediye görevlendirmesiyle imamlık yaptığı öne sürüldü. T24’ün ulaştığı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise bu iddiayı yalanladı.

Göksu iddia ile ilgili “Esenler Belediyesi’nde çalışmıyor, çalışmadı. Ben hiçbir zaman hatırlamıyorum” dedi.

İstismarcı şeyh Fatih Nurullah: Yanağından dede şefkati ile öptüm

GÖKSU: NEREDEN BİLEYİM SUÇ İŞLEYECEĞİNİ

Dalgalı ile aynı karede olan fotoğrafı ile ilgili de konuşan Göksu, “Ben 500 bin kişiyle fotoğraf çektiriyorum. Adamın suç işleyeceğini nereden bileyim ben. Yöre derneklerinde, cenazelerde falan çok görürdüm ben onu. Onun PKK ile fotoğrafını göstermişlerdi bana. Ondan sonra biz ‘bu kimdir’ falan demeye başladık. Nereye gitsek görüyorduk onu” ifadesini kullandı.

AKP’li Göksu Stanford doktoralı Taylan Yıldız’a bakın nasıl hitap etti!

 

loading...