Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

AKP’li Göksu Stanford doktoralı Taylan Yıldız’a bakın nasıl hitap etti!

Esenler Belediye Başkanı AKP’li Mehmet Tevfik Göksu‘nun, İBB Meclis Üyesi İyi Partili Dr. Taylan Yıldız’a hitap ederken “internetçi arkadaşımız” demesi tepki çekti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi’nde, ‘metrolara internet gelmesi’ talebiyle konuşan Dr. Yıldız’a, AKP’li Göksu, “İyi Parti’de konuşan internetçi arkadaşımız galiba sanal dünyada çok fazla geziyor. İstanbul Valimizin konuyla ilgili herhangi bir müdahalesi, herhangi bir engellemesi, herhangi bir yasağı söz konusu değildir” şeklinde yanıt verdi.

İstismarcı ‘hoca’nın AKP’li Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı

Bunun üzerine tekrar söz alan Yıldız, Göksu’nun kendisine ‘internetçi arkadaş’ diyerek hitap etmesine tepki göstererek, kendini tanıttı.

“STANFORD’DAN DOKTORAM VAR, HERKES BİR KENDİNE GELSİN”

“Bu arada ben internetçi arkadaş değilim, ismim Taylan Yıldız, Stanford’dan da doktoram var, onun için herkes bir kendine gelsin” diyen Yıldız, Göksu’nun konuyu yanlış bildiğini belirterek “Bu 10 ay önce valiliğe ve valilikten dolayı il emniyet müdürlüğüne gönderilmiş bir talep var, onların onayı gerekiyor. Galiba Tevfik Bey konuya hakim değil, kendisine tekrar arz ederim. Kendisi yanlış biliyor” şeklinde konuştu.

AKP’li Tevfik Göksu’dan şaşkınlık yaratan afiş! Vatandaş tepki gösterdi

Sosyal medyada yaptığı paylaşımla bir kez daha tepki gösteren Taylan Yıldız, “Bana ‘İnternetçi arkadaş’ diyerek gençlerimizin internet talebini aklınca aşağılamaya çalışıyor. Gençler, bu siyasetçiler sizin dünyanızı zerre kadar anlamıyor. Ama ben sonuna kadar sizin internetçi abiniz olmaya ve haklarınız için savaşmaya devam edeceğim” açıklamasında bulundu.

loading...