İmamoğlu, Ceza’dan şarkı istedi

20 Mayıs 2021 Perşembe

İmamoğlu, Ceza’dan şarkı istedi

Rapçi Ceza ile 19 Mayıs etkinliklerinde bir araya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Enerji ve tempon müthiş. Çok güzel bir İstanbul şarkısı ister bu kent, size söyleyeyim. Benim kalbimden öyle geçti” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerini, Kuruçeşme Arena’da noktaladı. Ceza, Can Bonomo ve Ayben’in sahne aldığı ve çevrimiçi olarak İstanbullularla ulaştırılan konserde İmamoğlu’na, İBB üst yönetimi, oğlu Semih İmamoğlu ve İBB Spor Kulübü’nün genç sporcuları eşlik etti.

Çevrimiçi konser öncesinde, İstanbul Boğazı üzerine kurulan platform üzerinden kısa bir ışık ve ses gösterisi düzenlendi. Ardından sahneyi, rap müziğin usta ismi Ceza aldı. Ceza’nın verdiği arada sahneye çıkan İmamoğlu, ünlü rapçiye olan beğenisini, şöyle dile getirdi:

“Enerji ve tempon müthiş. İstanbul’a iyi geldi onu söyleyeyim. Enerjinizle, ritminizle çok güzel bir İstanbul şarkısı ister bu İstanbul, size söyleyeyim. Benim kalbimden öyle geçti. Bütün dünyaya buradan güzel bir ritim oluşturalım. Sizlerden İstanbul şarkısı isteriz” sözleriyle dile getirdi.

TIKLAYIN – İBB’den 19 Mayıs kutlaması: Metrolarda gençlik marşı çalındı

Benzer Haberler