İmamoğlu: Allah bu memleketi ayrışmayı ilke edinenlerden korusun

2 Mayıs 2022 Pazartesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayram namazı çıkışı, ” Ayrışmayı kendine ilke edinenlerden Allah memleketi korusun. Bu memleket 85 milyonla beraber bir olmak için vardır” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB TV’ye konuştu. Ramazan bayramının birlik ve kardeşlik vermesini temenni ettiğini vurgulayarak, “Ayrışmayı kendine ilke edinenlerden Allah memleketi korusun. Bu memleket 85 milyonla beraber bir olmak için vardır” dedi. İmamoğlu şunları dile getirdi:

“Bayram sabahları hep insanın içinde bir hoşluk katar çoluk çocuk onlarla sarılmak, moral vermek… Bu bayram inşallah milletimize, ülkemize moral, huzur, barış, kardeşlik verir. Ayrışmayı kendine ilke edinenlerden Allah memleketi korusun. Bu memleket 85 milyonla beraber bir olmak için vardırBiz de ona hizmet etmek için İstanbul’dayız. Umut ederim ki bütün kırılan gönüller tamir edilsin. İnsanların evine bolluk bereket girsin. Şifaya ihtiyacı olanlara Allah şifa versin. Bütün annelere, babalara sevgi ve saygılar iletiyorum. Bütün evlatların gözlerinden büyüklerinmizin ellerinden öpüyorum. İyi bayramlar.”

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan bayram mesajı: Yoksulluk asla kader değildir

Benzer Haberler