Hayko Cepkin: Anne karnındaki organları kemirmişim

14 Kasım 2020 Cumartesi

Hayko Cepkin: Anne karnındaki organları kemirmişim

Şarkıcı Hayko Cepkin, doğumunun çok zorlu geçtiğini belirterek, “Bir bayram zamanına denk gelmiş. O yüzden de doğumu birkaç gün sonraya almaya karar vermişler. Beklerken de anne karnındaki besin potansiyeli bitmiş. O yüzden anne karnındaki bazı organları kemirmişim. İğnelerle doğmuşum” dedi.

Ünlü Şarkıcı Hayko Cepkin, Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayımlanan ‘Katarsis’ programına konuk oldu. Cepkin, yayında doğumunun çok zorlu geçtiğini belirterek, “Doğumum bir bayram zamanına denk gelmiş. O yüzden de doğumu birkaç gün sonraya almaya karar vermişler. Beklerken de anne karnındaki besin potansiyeli bitmiş. O yüzden anne karnındaki bazı organları kemirmişim. İğnelerle doğmuşum. Çıktığımda, bir gözüm kapalıymış, diğeri ise tamamen açık. Zaten annem ‘Tövbe estağfurullah’ demiş” ifadelerini kullandı.

Cepkin ayrıca eşiyle ebeveyn olmama kararı aldığını belirterek, “Hayatımızı başka yönlere sevk ettik. İlişkimiz böyle devam ediyor. Birbirimizi çok seviyoruz. Sevilmeyi de seven biriyim” diye konuştu.

Benzer Haberler