Hande Ataizi: Diziyi çekerken 6 kere öpüştük ama…

18 Nisan 2021 Pazar

Hande Ataizi: Diziyi çekerken 6 kere öpüştük ama…

Camdaki Kız dizisinin başrollerinden Feyyaz Şerifoğlu yeni tip koronavirüse yakalanırken; rol arkadaşı Hande Ataizi’nin “Diziyi çekerken Şerifle 6 kere öpüştük. O COVID oldu bana geçmedi…” dediği ortaya çıktı.

Son günlerin oldukça konuşulan dizisi Camdaki Kız’a ilişkin Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök’ten dikkat çeken bir yazı geldi. Dizinin başrollerinden Feyyaz Şerifoğlu’nun koronavirüs olduğunu hatırlatan Özkök, Hande Ataizi’nin “Diziyi çekerken Şerifle 6 kere öpüştük. O COVID oldu bana geçmedi…” dediğini köşesine taşıdı.

Özkök, ilgili yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Bir de Cihangir’deki kaynaklarımdan aldığım bir dedikodu var.  O da “Camdaki Kız”ın meşhur öpüşme sahnesi ile ilgili… Daha doğrusu sahneleri… Çünkü biz ekranda bir sahne gördük ama onun çekiminde 6 kere tekrarı olmuş. Cihangir’de konuşulan şu:

Hande Ataizi yakınlarına şunu söylüyormuş: Diziyi çekerken Şerifle 6 kere öpüştük. O COVID oldu bana geçmedi…

Dizinin bazı sahnelerini ben de seyrettim. Kendi payıma iki ayrı öpüşme sahnesi gördüm. Her ne kadar Hande Ataizi “Miş gibi yapıyorduk” diyorsa da bayağı öpüşüyorlar işte. Peki nasıl oluyor da Hande Ataizi COVID pozitif çıkmıyor? Acaba daha önce geçirdi ve antikor mu oluştu? Yoksa COVID cinsiyet ayrımcılığı mı yapıyor…

Olayın bir de başka boyutu var. Hande Ataizi’nin sözlerini öğrendiğimde, aklıma Mehmet Yılmaz’ın kitabında okuduğum bir bilgi geldi. Hollandalı uzmanlara göre 10 saniyelik bir öpüşme ile 80 milyon bakteri eşler arasında yer değiştiriyormuş… Küçük bir hesap yaptım… Hande Ataizi ile Feyyaz Şerifoğlu o öpüşme sahnesini 6 kere tekrarlamışlar. Demek ki 480 milyon bakteri yer değiştirmiş. Yarım milyar bakteri yani… Hakikatten bu yarım milyar virüsten bir tanesi bile geçmedi mi Ataizi’ne…

Çok şanslıymış vallahi…”

Benzer Haberler