Hakan Sabancı ile evlilik sorularını geçiştiren Hande Erçel sitem etti: Hep hedef tahtasındayım

Yayın tarihi: 11 Ocak 2024 Perşembe 5:22 pm - Güncelleme: 11 Ocak 2024 Perşembe 5:22 pm

Hakan Sabancı ile evleneceği iddialarına yanıt veren Hande Erçel, “Daha çok erken bunları konuşmak için” ifadelerini kullandı. Erçel ayrıca sitemde bulunarak “Üzerimde çok farklı bir durum var. Her konuda hedef gösteriliyorum” dedi.

Son olarak ‘Bambaşka Biri’ adlı dizide yer alan Hande Erçel, son dönemde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık adından söz ettiriyor. Kısa süre önce tüm yazı birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikilinin, yazın nikah masasına oturacağı iddia edildi. Erçel Müge Dağıstanlı Erdoğan ile Ali Eyüboğlu’nun sunduğu ‘Aramızda Kalmasın’ programına verdiği röportajda açıklamalarda bulundu.

Evlilik söylentilerinin ardından geçtiğimiz günlerde Bali tatili dönüşü havalimanında görüntülenen ünlü çift, gergin halleriyle dikkat çekti.

“İLK DEFA BU KADAR DETAYLI KONUŞTU”

Erçel ile Sabancı’nın ilişkisi ve gündem olan gergin halleri, TV8’de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Milliyet yazarlarından Ali Eyüboğlu’nun sunumuyla ekrana gelen ‘Aramızda Kalmasın’ programına konu oldu.

Müge Dağıstanlı Edoğan, “Hande Erçel ilk defa bu kadar detaylı ve uzun konuştu” diyerek, güzel oyuncunun röportajını ekranlara getirdi.

Hakan Sabancı’dan Hande Erçel’e serenat jesti

“HER KONUDA HEDEF GÖSTERİLİYORUM”

Üzerimde çok farklı bir durum var. Her konuda hedef gösteriliyorum. Hem oyunculukta, hem özel hayatımda… Sebebini bilmiyorum, artık bundan çok yoruldum. Kaç yıldır bu sektördeyim, bir emeğim var ortada. Severek yapıyorum bu mesleği. Bu eleştirilerin bir kısmı beni üzüyor, bir kısmı ise umurumda olmuyor. Bunları hak ettiğimi düşünmüyorum.

“Eski halimin sürekli konuşulması çok küçük yaştan beri göz önünde olduğum için. Eskiden üzülüyordum ama artık alıştım. Normal geliyor. İnsanlar konuşmak istiyor, konuşuyor. Ben çok kendi halinde, kendi dünyasında yaşayan bir insanım. Artık beni salın!”

“DAHA ÇOK ERKEN BUNLARI KONUŞMAK İÇİN”

Hakan ile Bali tatilimiz çok güzel geçti, keyifliydi. Benim rahatsız olduğum şey şu; evlilik gibi şeyler özel durumlar. Böyle şeyler kısmet. Böyle bir karar alsak neden saklayalım? Olsa bizden duyarsınız. Şu an her şey çok güzel gidiyor. Evlilik olmak zorunda da değil. Daha çok erken bunları konuşmak için. Çok güzel bir ilişki yaşıyoruz.

“Çocukları çok seviyorum, kim sevmez ki çocukları? Mavi’ye çok düşkünüm. Ama ben kendi çocuğum olsun ister miyim, bilmiyorum. Teyzelik duygusu bana zaten annelik gibi hissettiriyor. Mavi bana benziyor, huyu ise Gamze’ye benziyor.”

Hande Erçel Atatürk’ü paylaştı, Suudiler sözleşmeyi feshetti

Kaynak: TELE1