Hakan Çalhanoğlu’ndan Galatasaraylıları umutlandıran mesaj!

7 Haziran 2021 Pazartesi

Galatasaray’da başkan adaylarından İbrahim Özdemir’in seçilmesi durumunda transferini gerçekleştireceğini duyurduğu Hakan Çalhanoğlu’ndan sıcak bir mesaj geldi. TV 100’deki VAR odası programında mesajı iletilen Çalhanoğlu’nun “Ben her şeye açığım, olmaz diye bir şey yok. İyi bir teklif alırsam neden olmasın” dediği aktarıldı.

 

Milan ile sözleşmesi biten Hakan Çalhanoğlu, taraftarı olduğu Galatasaray takımının ilgisine olumlu dönüş yaptı. TV 100’deki VAR odası programına mesaj gönderen Hakan, “Ben her şeye açığım, olmaz diye bir şey yok. İyi bir teklif alırsam neden olmasın” diye konuştu. Diğer taraftan Hakan’a Katar’ın zengin kulübü Duhail’den yıllık 8 milyon euroluk teklif geldi. EURO 2020’nin bitmesiyle Hakan kararını vermiş olmalı.

 

KATAR’DAN DEV BIR TEKLIF VAR

Sky Italia’nın haberine göre Katar Ligi ekiplerinden Al Duhail, milli futbolcuya 8 milyon euro imza parası ile birlikte yıllık 8 milyon eurodan 3 yıllık kontrat önerdi.9 GOL VE 11 ASİSTMilan ile sözleşme uzatma görüşmelerine devam eden 27 yaşındaki oyuncunun, kariyerine Avrupa’da devam etmek istediği vurgulandı. Bu sezon Milan’da 42 maça çıkan Hakan Çalhanoğlu, 9 gol ve 11 asistlik performans sergiledi.

Benzer Haberler