Hafsanur Sancaktutan yeni bir aşka yelken açtı

Yayın tarihi: 12 Mart 2024 Salı 4:35 pm - Güncelleme: 12 Mart 2024 Salı 4:39 pm

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan yeni bir aşka yelken açtı. Genç oyuncunun yapımcı Sadri Alışık ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Genç kuşağın başarılı oyuncularından Hafsanur Sancaktutan’ın yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi.

23 yaşındaki oyuncu şu günlerde hem dizi, hem de film görüşmeleri yapıyor. Sancaktutan’ın yeni projesi merak konusu olurken özel hayatıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Sancaktutan’ın ailesinin kurduğu tiyatro ve kültür merkezini yöneten Sadri Alışık ile flört etmeye başladığı ortaya çıktı.

Sadri Alışık, Hafsanur Sancaktutan

İkilinin birbirini tanıma aşamasında olduğu öğrenildi.

Hafsanur Sancaktutan ‘canına kıyma’ iddiasına yanıt! “İtibar edilmeyeceğini umuyorum”

SADRİ ALIŞIK KİMDİR?

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Sadri Alışık’ın torunu, Kerem Alışık ve Sibel Turnagöl oğlu Sadri Alışık, 28 Mart 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu.

Liseyi Nişantaşı Işık Lisesinde okudu. Ardından Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslarası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 6 ay Universidade Catolica de Lisboa Üniversitesinde Sanat Yönetimi programına dahil oldu. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesinde Sinema-Televizyon bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Yine Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk workshoplarına katıldı. New York’ta ki önemli Akademilerden Commercial Theatre Institute Euguene O’neill Workshop okulunda hem Tiyatro ve Müzikal Yapımcılığı hem de Drama eğitimi aldı.

Türkiye’de Sadri Alışık Kültür Merkezinde Temel ve İleri Oyunculuk Eğitimlerini tamamladı. Bir Şehnaz Oyun, Yolcular ve Sevgili Doktor isimli oyunların başrolünde yer aldı. 7 senedir Sadri Alışık Kültür Merkezinde hem idari kadro içinde hem teknik kadro içinde yer alıyor olup aynı zamanda oyuncu olarak da görev yapmaktadır.

Genç oyuncu 2018 yılında, kısa sürede yayından kaldırılan “Keşke Hiç Büyümeseydik” adlı dizide rol aldı. Alışık son olarak, “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde “Fekeli” karakterinin gençliğini canlandırdı. Alışık böylece ilk kez babasıyla aynı seti paylaştı.

 

Kaynak: TELE1