Gülşen sessizliğini bozdu

18 Ocak 2022 Salı

Gülşen sessizliğini bozdu

İzzet Yıldızhan’ın külot çıkışının ardından giydiği kıyafet ile gündeme gelen Gülşen sessizliğini bozdu. Gülşen yapılan eleştirilerin kendisini etkilemediğini söyledi.

Sahne kostümleriyle gündem olan Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, boşanacaklarına dair çıkan haberleri “Boşanma yok, her şey yolunda” diyerek yalanladı.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu, dün stüdyoya girerken görüntülendi. Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, sahne kıyafetleriyle ilgili konuşan şarkıcı, “Hiçbir şey demeyeceğim. Ben işimi gücümü yapıyorum. Gelen eleştiriler beni etkilemiyor” dedi. Eşi Çolakoğlu ise, “Gülşen’in kıyafetlerine karışmam mümkün değil. O kendine neyi yakıştırıyorsa giyebilir. İşini yapıyor” şeklinde konuştu. Çift, çıkan boşanma iddialarıyla ilgili de şunları söyledi:

BOŞANMA YOK

“Boşanma yok, her şey yolunda ve çalışmaya devam ediyoruz. Haberi sizden duyduk. Hem sahne hem de stüdyo tarafında yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Normal insanlar gibi ev hayatımız, çocuğumuz ve işimiz var.” Gülşen, yeni şarkısı için stüdyoya kapanacaklarını, şubatta harika bir parça geleceğini de sözlerine ekledi.

Seren Serengil’in dekolteli katıldığı yayında Gülşen sansürlendi

Benzer Haberler